Vecumniekos notiks piedzīvojuma sacensības | Jaunatne smaidam
Vecumniekos notiks piedzīvojuma sacensības

Sporta tūrisma komanda “NeoVimba” un Vecumnieku novada Dome aicina entuziastus un drosminiekus piedalīties  piedzīvojuma sacensībās „Vecmuižas Ledus Taka 2016”
Piedzīvojuma pārgājiens stiepsies teju 50 kilometru garumā pa Vecumnieku pagastu, garais ceļš piedzīvojumu meklētājiem būs jāmēro mēness gaismā – sacensības sāksies 26. februāra vakarā un ilgs līdz 27. februāra rītausmai.
Šogad aprit 10 gadi, kopš biedrība “Post Scriptum” aizsāka “Ledus takas” tradīciju – rīkot aizraujošas sacensības bērniem un jauniešiem  ziemā, lai veicinātu sportisko garu jauniešu vidū. Sacensību uzvarētājkomanda iegūst ceļojošo kausu un tai ir tas gods šīs sacensības rīkot savā novadā. Pagājušajā gadā – Jelgavā nepārspējama bija komanda “NeoVimba” no Vecumniekiem, tādēļ šogad jubilejas piedzīvojuma sacensību organizēšana ir uzticēta viņiem. Talkā nāk Vecumnieku novada Dome, Tūrisma un orientēšanās sporta klubs "EkoO" un biedrība „Post Scriptum”.
Komandas, kuru sastāvā ir 5 jaunieši, līdz 22. Februārim sacensībām var pieteikties šeit: http://ejuz.lv/ledustaka2016  Dalībnieku vecuma ierobežojums 16-25 gadi. Nolikumu, komandas obligāto ekipējumu un citu svarīgu informāciju par piedzīvojumu meklē rakstot neovimba@gmail.com vai zvani Valdim - 26702966. Drosmīgākie un izturīgākie tiekas Vecumniekos! 
Nolikums
Vecāku atļauja