Ralfs Mucenieks | Jaunatne smaidam

Ralfs Mucenieks

valdes loceklis
Pilnvaru termiņš: 
23 Feb 2021
Īsumā par...:

Cik ilgi darbojies jauniešu organizācijās? - Jauniešu organizācijās esmu vēl zaļknābis, nedaudz vairāk kā gadu. Par šo cikla sākšanos es uzskatu LJP strukturēto dialogu Jelgavā. Taču savā īsajā pieredzē esmu piedalījies vairākos līderu projektos.
Kurā brīdī sāki saprast, ka vēlies iesaistīties? - 16 gados sāku saprast, ka dzīve pie datora istabas dīvānā galīgi nav ne jautra, ne izglītojoša, ne kaut kādā veidā lietderīga, tapēc sāku interesēties par dažāda veida aktivitātēm. Tieši šis brīdis manī radīja vēlmi piedalīties kaut kur, taču īsti nezināju kur. 11.klasē es iepazinos ar Jaunatne smaidam vadītāju Renāru, kurš tobrīd bija Bauskas Bērnu un jauniešu centrā par jaunatnes lietu speciālistu. Tā es uzzināju par Jaunatne smaidam iespējām. Visvairāk mani ieinteresēja projekti ārzemēs.
Spilgtākās emocijas no darbības Jaunatne smaidam? - Noteikti viena no spilgtākajām atmiņām ir līderu apmācība Gran Canaria, bet es domāju, ka priekšā vel ir daudzi spilgtu momentu!
Izglītība, pieredze? - Esmu pabeidzis Vecsaules pamatskolu, tad savas mācības turpināju Bausks Valsts ģimnāzijā, pēc kuras absolvēšanas savu dzīvi vēlos saistīt ar kuģošanu, tapēc uzsāku mācības Latvijas Jūras akadēmijā.
Ko iesaki citiem? - Jauniešiem iesaku neaprobežoties un piedalīties visur, kur iespējams, lēkt iekšā nezināmos piedzīvojumos, kuri viennozīmīgi pabaros tavu prātu ar pozitīvām emocijām. Nebaidīties un izbaudīt dzīvi uz 100%. Izmantot Erasmus+ un citu organizāciju dotās iespējas.
Tavs moto? - Redzi, piedalies, izbaudi!