Bērniem un jauniešiem iespēja piedalīties āra dzīves aktivitātēs. | Jaunatne smaidam
Bērniem un jauniešiem iespēja piedalīties āra dzīves aktivitātēs.

Biedrība “Jaunatne smaidam” turpina īstenot āra dzīves aktivitātes dažādās Bauskas un Vecumnieku novada apdzīvotās vietās. Jau sākot ar 18. jūliju Bārbelē ir ieradusies starptautiska 8 jauniešu grupa, lai palīdzētu īstenot āra dzīves aktivitātes bērniem un jauniešiem. Jaunieši no Spānijas, Itālijas, Vācijas, Francijas un Ukrainas piedāvā bērniem un jauniešiem izmēģināt dažādus sporta tūrisma elementus, apgūt līdzsvaru “slack line” vingrinājumos, orientēties minisprinta labirintā.
Jaunieši ir ieradušies Bārbelē starptautiskas brīvprātīgā darba nometnes ietvaros. Blandine no Francijas brīvprātīgā darba nometnē piedalās pirmo reizi. Šajā divu nedēļu projektā izlēma piedalīties, jo par šādām nomentēm uzzināja jau 16 gadu vecumā. Tomēr, dažādu iemeslu dēļ līdz šim nav izdevies piedalīties. Šobrīd viņa ir paņēmusi akadēmisko gadu studijās un plāno iesaistīties ilgtermiņa brīvprātīgā darba projektā Āfrikā. Šī nometne ir īss tests vai brīvprātīgais darbs sociālā jomā ir tieši tas, ko viņa ir iedomājusies.
26. un 27. Jūlijā āra dzīves aktivitātes norisināsies Bauskas novada Dāviņos. 28. Un 29. Jūlijā aktivitātes norisināsies Bauskas pilsētā.

Āra dzīves aktivitātes tiek īstenotas Jaunatnes poltikas valsts programmas projekta “Es par...” ietvaros. Starptautiskie brīvprātīgie Latvijā ieradušies starptautiskā brīvprātīgā darba programmas ietvaros. Brīvprātīgo dalība projektā tiek finansēta no pašu līdzekļiem. Valsts programmas projekta ietvaros biedrība “Jaunatne smaidam” nodrošina brīvprātīgo ēdināšanu.