Jaunatne smaidam piedalās NVO festivālā | Jaunatne smaidam
Jaunatne smaidam piedalās NVO festivālā

22.aprīlī  RISEBA arhitektūras un mediju centrā H2O6 norisinājās Jauniešu NVO festivāls 2016, kurš šogad norisinājās jau otro gadu.
Arī biedrības „Jaunatne smaidam” jaunieši piedalījās šajā superīgajā pasākumā. Katra organizācija piedāvāja savu aktivitāti vai vienkārši  iepazīstināja apmeklētājus  ar savu darbību. Jaunatne smaidam apmeklētājiem piedāvāja orientēšanās stafeti „Mini Sprints”, kura bija jauniešu pieprasīta un apmeklēta. Bijām pagodināti, ka šo stafeti izgāja bijusī valsts kontroliere Ingūna Sudraba. Bija daudz un ļoti interesantas iespējas, kā pavadīt laiku šajā festivālā. Varēja iededzināt sev patīkamu rakstu vai zīmējumu koka pildspalvā, ar speciāliem krītiņiem apgleznot auduma maisiņu, iemācīties burtus zīmju valodā, noskatīties filmiņu par dzīvnieku spīdzināšanu, pagatavot superīgu magnētiņu no filca auduma, izmēģināt savas prasmes florbolā, pārbaudīt savus spēkus pie stieņa, dejot, uzspēlēt šahu vai dambreti, uzzināt iespējamos draudus cilvēku tirdzniecībā, piedalīties intelektuālās diskusijās ar zināmiem  Eiropas  parlamenta deputātiem vai vienkārši pavadīt labi laiku.
NVO festivāls noslēdzās ar Latvijas Jaunatns padomes 20. gadu svinībām. Līdz pusnaktij bija iespēja dejot diskotēkā un baudīt lielisko duetu „Dvīnes”.
Jaunatne smaidam vārdā varam teikt, ka bijām ļoti priecīgi piedalīties šajā burvīgajā festivālā, ieguvām daudz jaunas zināšanas un jaunus draugus.
Ar lielu nepacietību gaidām nākamo gadu !
Laura Arcimoviča un Elīza Rūtena