Jaunieši tiek aicināti pieteikties Vecumnieku novada jauniešu forumam | Jaunatne smaidam
Jaunieši tiek aicināti pieteikties Vecumnieku novada jauniešu forumam

Sagaidot pavasari, 10. un 11. martā biedrības “Jaunatne smaidam” organizēs Vecumnieku novada jauniešu forumu. Pasākuma mērķis ir kopā pulcēt Vecumnieku novada jauniešus, lai neformālā vidē aktualizētu Vecumnieku novada jauniešu izaugsmes iespējas. Jauniešu forums norisināsies viesu namā "Satekas".
 
Pasākumā piedalīsies arī viesi no citiem Latvijas novadiem. Kluba “Māja” Ikšķiles vienības vadītājs Raivis Gunārs Tauriņš un Iecavas jauniešu padomes prezidents Verners Jānis Trokšs pasākumā dalīsies ar iedvesmojošiem stāstiem par jauniešu līdzdalību citos Latvijas novados.
 
Pirmajā dienā tiks strādāts darba grupās, lai analizētu pašreizējo situāciju Vecumnieku novadā. Jaunieši grupās diskutēts par galvenajiem izaicinājumiem darbā ar jaunatni Vecumnieku novadā.
 
Vakara daļā būs sagatavotas dažādas izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes, radošās meistarklases, filmu skatīšanās.
 
Nākamajā foruma dienā jauniešus sagaida rīta rosme, pieredzes stāsti un radošās darbnīcas, kuru laikā ikviens varēs apliecināt un pilnveidot savas prasmes.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Dalībnieku dzīvošana un ēdināšana tiek nodrošināta, dalībniekiem pašiem ir jāparūpējas par nokļūšanu uz pasākuma norises vietu.

 
Pietiekšanās norisinās aizpildot anketu: ej.uz/vecumniekuforums. Sīkāka informācija par pasākumu, rakstot uz e-pastu info@jaunatnesmaidam.lv vai zvanot 28663569.
 
Pasākums tiek īstenots projekta “DIALOGS” ietvaros, kas tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.
 
Eva Rampāne
Biedrības “Jaunatne smaidam”
Sabiedrisko attiecību speciāliste