Piekūns sāk jauno Latvijas jaunatnes čempionāta sporta tūrismā sezonu | Jaunatne smaidam
Piekūns sāk jauno Latvijas jaunatnes čempionāta sporta tūrismā sezonu

Bērnu un jauniešu sporta tūrisma klubs "Piekūns" ar dalību Latvijas kausa 1. posma sacensībās uzsāk jauno sezonu. 
28. - 29. janvārī Jēkabpils Arodbiznes koledžā norisinājās 2017. gada pirmās sporta tūrisma sacensības. Individuālajā tūrisma tehnikā un komandu tūrisma tehnikā Bauskas novadu pārstāvēja 10 jaunieši. Sezonas pirmās sacensības nenesa godalgotas vietas. 
Krists Burkovskis atzīst, ka sacensības kopumā bija patīkamas un distances bija interesantas. "Šogad startējām jau citā grupā, konkurence sīvāka. Esmu apmierināts ar komandas sniegumu, šoreiz visu izdarījām kā komanda", atzīst Krists. Armands Jablunovskis uzsvēra, ka sacenības bija interesantas. Arī viņš šogad sāka startēt citā grupā. Ir skaidrs, ka treniņos nopietnāk jāstrādā gan individuāli, gan komandā.
 
Jēkabpilī tika apbalvoti Latvijas jaunatnes 2016. gada čempionāta sporta tūrismā labākie individuālajā un komandu tūrisma tehnikā. Gada kopvērtējumā individuālajā tūrisma tehnikā C grupas zēniem (2002.-2003. gadā dzimušie) 1. vietu ieguva Krists Burkovskis. Labus rezultātus sasniedzis arī Roberts Mostovojs ierindojoties 5. vietā. Savukārt labākie rezultāti B grupas jauniešiem (2000.-2001. gadā dzimušie) bija Valdim Sladzim - 6. vieta un Robertam Krišjānim - 7. vieta. 
Komandu tūrisma tehnikā gada kopvērtējumā izcili nostartējusi C grupas komanda, iegūstot 2. vietu (komandā Krists Burkovskis, Roberts Mostovojs, Karina Gļiba un Diāna Sladze).
 
Bērnu un jauniešu sporta tūrisma klubs "Piekūns" ir biedrības "Jaunatne smaidam" iniciatīva. Šobrīd nodarbības notiek Bauskas novada Vecsaules pagasta Ozolainē. Meklējam iespējas uzsākt darbību arī Bauskā un Vecumniekos. 
 
Biedrības "Jaunatne smaidam" vārdā vēlamies izteikt pateicību Ozolaines pamatskolai par iespēju izmantot telpas treniņu vajadzībām.