Radošās darbnīcās bērniem iespēja iepazīt ģimeniskas vērtības | Jaunatne smaidam
Radošās darbnīcās bērniem iespēja iepazīt ģimeniskas vērtības

No 7. jūnija līdz 14. jūnijam, jaunatnes organizācijas “Creative Minds for Culture” un “Jaunatne smaidam” bērniem un jauniešiem piedāvā iespēju aizraujoši pavadīt savu brīvo laiku un piedalīties sešās radošajās darbnīcās Bārbelē, Vecumnieku novadā. Darbnīcas norisināsies darba dienās, 7., 8., 9., 10., 11. un 14. jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00. pie Jauniešu mājas Bārbelē, Ganību gatvē 3.
 
Neformālā veidā bērniem līdz 18 gadiem būs iespēja iepazīt ģimeniskas vērtības un kopīgi radīt idejas lielformāta spēlei. Jaunieši līdz 24 gadiem tiek aicināti iesaistīties, veicot brīvprātīgo darbu un piedaloties organizēšanas procesā. Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, tādēļ lūgums iepriekš pieteikt dalību, rakstot vai zvanot – mob.t. 28663569. Lai pieteiktos brīvprātīgā darba veikšanai interesentiem jāraksta uz e-pastu renars.manuilovs@jaunatnesmaidam.lv vai jāaizpilda pieteikums šeit.
 
Projektu “Būt kopā-darīt kopā” īsteno biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar biedrību “Jaunatne smaidam” un Baldones novada domi. Pasākumi tiek organizēti ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.