Telpa un līdzdalība visiem - Baldone | Jaunatne smaidam
Telpa un līdzdalība visiem - Baldone

Biedrība "Jaunatne smaidam" 21. februārī no plkst. 14.30 līdz 16.30 organizē pastaigu - diskusiju jauniešiem par to kā iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos savā pilsētā un novadā.

 

Pasākumā aicināti piedalīties arī lēmumu pieņēmēji - deputāti, pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbinieki. Pasākums norisināsies brīvā dabā iepazīstot Baldones pilsētu un sarunājoties par līdzdalības veidiem un jauniešu iespējām iesaistīties lēmumu pieņemšanā. Pastaigas laikā dalībnieki meklēs atbildes uz dažādiem jautājumiem, kopīgi pildīs izaicinājumus un savstarpēji iepazīsies. Noslēgumā dalībniekiem būs nodrošināta silta tēja un cienasts, lai pārrunātu gūtos iespaidus un atgūtu enerģiju.

 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 18. februārim plkst. 16.00. Informācija par tikšanās vietu tiks nosūtīta apstiprinātajiem dalībniekiem.
Pieteikšanās tiešsaistē - ej.uz/pastaigabaldonē

 

Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar biedrībām "Piedzīvojuma Gars", "Attīstības platforma YOU+", "Jaunatne smaidam", "Protests" un Klubs "Māja" uzsāk diskusiju ciklu "Telpa un līdzdalība visiem". Diskusiju cikla laikā februārī norisināsies 10 diskusijas Latvijas reģionos - Kurzemē, Zemgale, Vidzemē, Latgalē un Rīgā.

Diskusijas norisinās Eiropas Jaunatnes dialoga ietvaros, tās līdzfinansē Eiropas Savienība.