Tēva dienas 2021 aktivitātes Baldonē | Jaunatne smaidam
Tēva dienas 2021 aktivitātes Baldonē

Biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar biedrību “Jaunatne smaidam”, Baldones Jauniešu centru un Baldones Tūrisma informācijas punktu 12. septembrī, no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, organizē aktivitātes pasākumā “Tēva diena Baldonē 2021”. Ar šo pasākumu organizatori vēlas godināt ģimeniskās vērtības un popularizēt veselīgu dzīvesveidu.
 
Pasākuma ietvaros tiks organizēta velo-foto orientēšanās ģimenēm, izzinošs pārgājiens, lielformāta ģimenes spēles “Būt kopā” spēlēšana, īpašās tēvu radošās darbnīcas, dažādas aktivitātes un kopējs pikniks. Veiksmīgākajām 3 ģimenēm būs iespēja piedalīties izlozē par 3 dāvanu kartēm 100,00 eiro vērtībā un 3 spēļu komplektiem no “Brain Games”. Visi pasākuma dalībnieki saņems dažādas veicināšanas balvas.
 
Dalībnieku reģistrācija notiks plkst. 10.00, Baldones pilsētas skvērā, Daugavas ielā 2, Baldonē. Velo-foto orientēšanās maršruts un pastaiga tiek plānota Baldones teritorijā. Noslēguma pikniks ar dažādām aktivitātēm norisināsies Baldones pilsētas skvērā. Pieteikšanās pasākumam notiek līdz 11. septembrim plkst. 13.00, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu – ej.uz/tevadienabaldone2021
Tiem dalībniekiem, kuri pieteiksies pirms pasākuma, būs priekšroka reģistrācijai uz vietas pasākuma laikā.
 
Pasākums tiks īstenots ievērojot Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumu Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības.

* Pasākumā var piedalīties personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī personas ar apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par negatīvu Covid-19 testa rezultātu vai ar sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, ko uzrāda organizatoriem pie reģistrācijas.
* Bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem, pirms pasākuma tests NAV jāveic un digitālais sertifikāts nav jāuzrāda!
* Neaizmirstiet uz pasākumu paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu, lai būtu iespējams pārbaudīt sertifikātu atbilstību!
 
Informācija saziņai ar pasākuma organizatoriem: info@jaunatnesmaidam.lv; mindsforculture@gmail.com; +371 28663569
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.