Jaunumi | Jaunatne smaidam

Jaunumi

 • Rīgas un Zemgales plānošanas reģionā ģimenēm ar bērniem tiks organizēti brīvā laika pavadīšanas pasākumi “Būt kopā-darīt kopā”

  Līdz šā gada 31.oktobrim biedrība “Creative Minds For Culture” un biedrība “Jaunatne smaidam” sadarbībā ar Baldones novada Jauniešu centru īstenos projektu “Būt kopā - darīt kopā”, kura mērķis ir bērniem no Rīgas un Zemgales plānošanas reģiona attīstīt izpratni par ģimenes vērtībām un veicināt ģimeņu saturīgu brīvā laika pavadīšanu kopā. 

  Lasīt vairāk
 • Noslēgušās nometņu vadītāju mācības

  27. aprīlī noslēdzās 10 darbnīcu cikls tiešsaistes mācībām starptautisko brīvprātīgā darba nometņu vadītājiem. 

  Lasīt vairāk
 • Norisināsies mācības CAMPLEADER 2021

  Esi gatavs izaicinājumam? Piedalies tiešsaistes starptautisko brīvprātīgā darba nometņu vadītāju mācībās. 10 nodarbību cikls otrdienās un ceturtdienās no plkst. 18.00-19.30 (23.03.-22.04.) Pieteikšanās līdz 18.03. - ej.uz/campleader2021

   

  Lasīt vairāk
 • Norisinājusies biedru sapulce

  2021. gada 23. janvārī norisinājās tiešsaistes biedru sapulce. Tās ietvaros bija divi jautājumi - Attīstības programmas apstiprināšana un Jauniešu padomes ievēlēšana.

  Lasīt vairāk
 • Biedru sapulce 31.10.2020.

  Saskaņā ar biedrības statūtu 8.4. punktu tiek sasaukta ārkārtas biedru sapulce. Tā norisināsies 2020. gada 31. oktobrī tiešsaistē. Biedrības birojs nosūtīs katram biedram uzaicinājuma saiti uz tiešsaistes platformu vienu dienu pirms biedru sapulces.

  Lasīt vairāk