News | Jaunatne smaidam

News

 • Jauniešus aicina apmeklēt daudzveidīgus pasākumus reģionos un tiešsaistē ceļot uz Berlīni

  Jauniešu mobilitāti veicinošās kampaņas “Time to Move” ietvaros, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) un Eiropas jaunatnes informācijas tīkls “Eurodesk” aicina jauniešus oktobrī apmeklēt vairāk nekā 15 pasākumus Latvijas reģionos, kā arī piedalīties aizraujošā tiešsaistes izlaušanās spēlē “Adventures in Berlin”. 

  Read more
 • Atraktīvi un izzinoši norisinājies Tēva dienas pasākums Baldonē

  12. septembrī Baldones pilsētas skvērā jau no plkst. 10.00 pulcējās 18 ģimenes ar bērniem, lai piedalītos velo-foto orientēšanās izaicinājumā vai dotos izzinošā pārgājienā pa Baldones mežiem. 

  Read more
 • Tēva dienas 2021 aktivitātes Baldonē

  Biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar biedrību “Jaunatne smaidam”, Baldones Jauniešu centru un Baldones Tūrisma informācijas punktu 12. septembrī, no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, organizē aktivitātes pasākumā “Tēva diena Baldonē 2021”. 

  Read more
 • Radošās aktivitātes un spēles “Būt kopā” izmēģināšana Bārbeles pagasta svētkos

  14. augustā, plkst. 10.00 – 16.00, Bārbeles pagasta centra parkā biedrība “Creative Minds for Culture” un biedrība “Jaunatne smaidam” aicina bērnus un ģimenes ar bērniem piedalīties radošās un interaktīvās aktivitātēs.

  Read more
 • Rīgas un Zemgales plānošanas reģionā ģimenēm ar bērniem tiks organizēti brīvā laika pavadīšanas pasākumi “Būt kopā-darīt kopā”

  Līdz šā gada 31.oktobrim biedrība “Creative Minds For Culture” un biedrība “Jaunatne smaidam” sadarbībā ar Baldones novada Jauniešu centru īstenos projektu “Būt kopā - darīt kopā”, kura mērķis ir bērniem no Rīgas un Zemgales plānošanas reģiona attīstīt izpratni par ģimenes vērtībām un veicināt ģimeņu saturīgu brīvā laika pavadīšanu kopā. 

  Read more