AWARD | Jaunatne smaidam
AWARD

KAS IR AWARD?
 
Edinburgas hercoga starptautiskā jauniešu pašaudzināšanas programma Award ir paredzēta tieši tev, ja esi vecumā no 14 līdz 24 gadiem un esi gatavs izaicināt pats sevi un mesties piedzīvojumā, pārvarēt dažādas grūtības un piedzīvot brīžus, kas pozitīvi ietekmēs nākotni.
Programmas ietvaros ir jāpieturās pie patstāvīgi izstrādātās individuālās programmas, kura sastāv no četrām jomām: fiziskā sagatavotība, brīvprātīgais darbs, jaunas prasmes un piedzīvojumu ceļojums.  Jomu izpildes laiks atkarīgs no tā, kāda līmeņa – bronzas, sudraba vai zelta – apbalvojumu vēlies saņemt  par ieguldītajām pūlēm savā pašizaugsmē.
Pildot savu individuālo programmu, tev regulāri vajadzēs novērtēt savu veikumu, kuru tu analizēsi kopā ar jomas treneri. Sasniegumu grāmatā, konkrētās jomas treneris atzīmēs tavus būtiskākos sasniegumus.
Pēc tam, kad būsi sasniedzis savus mērķus, svinīgā ceremonijā saņemsi apbalvojumu – nozīmīti un sertifikātu – kas kalpos par apliecinājumu tavai mērķtiecībai.
Līdztekus individuālās programmas izpildei, tu varēsi piedalīties sadraudzības pasākumos, nometnēs un citos Award pasākumos gan Latvijā, gan ārzemēs.
 
KĀ IESAISTĪTIES?
 
Sazinies ar AWARD vadītāju biedrībā "Jaunatne smaidam" - info@jaunatnesmaidam.lv vai 28663569. Dalība programmā ir bez maksas.
 
Vairāk par programmu AWARD var uzzināt mājas lapā www.award.lv.