Members of Youth for Smile will participate in the training course in Belarus | Jaunatne smaidam
Members of Youth for Smile will participate in the training course in Belarus

Biedrības "Jaunatne smaidam" pārstāvji no šā gada 26. septembra līdz 3. oktobrim piedalīsies starptautiskās apmācībās "PR tools for a good reputation", kas norisināsies Baltkrievijā. Apmācības tiek īstenotas programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros.
 
Apmācīu mērķis ir iedziļināties sabiedrisko attiecību jomā un apgūt komunikācijas veidošanas pamatus starp nevalstiskajām organizācijām un tās mērķauditoriju, lai veidotu pozitīvu organizācijas tēlu un meklētu efektīvākos ceļus popularizējot sevi un savas aktivitātes.
 
Apmācību mērķauditorija ir jauniešu nevalstisko organizāciju darbinieki, brīvprātīgie un biedri. Viņiem būs iespēja apgūt praktisku sabiedrisko attiecību rīku lietošanas prasmes tālākai izmantošanai organizāciju ikdienas darbā.
 
Apmācības organize "Amber Initiatives" (Lielbritānija) sadarbībā ar Belarusian Youth Public Union "New Faces" (Baltkrievija). Apmācībās piedalīsies dalībnieki no Spānijas, Moldovas, Igaunijas, Ukrainas, Rumānijas, Vācijas, Baltkrievijas un Lielbritānijas.