Atbalsti ielu vingrošanas laukuma izveidi Bārbelē! | Jaunatne smaidam
Atbalsti ielu vingrošanas laukuma izveidi Bārbelē!

Aktīvi jaunieši, kuri saredz ielu vingrošanas nākotni, kopā ar biedrību "Jaunatne smaidam" kolektīvās finansēšanas platformā www.projektubanka.lv uzsāk līdzekļu vākšanu ielu vingrošanas laukuma izveidei Barbelē. Sākot ar oktobri līdz pat šī gada beigām ikvienam ir iespēja ieguldīt idejas realizācijā.
 
Projektu Banka ir platforma, kas vieno projektu autorus un cilvēkus, kas vēlas ieguldīt idejās, kas tos uzrunā. Aktīva kopiena, kas atbalsta viens otru, sasniedz mērķus daudz ātrāk un efektīvāk. Šī ir iespēja radīt vietas, lietas un notikumus, kurus savādāk realizēt būtu grūti vai pat neiespējami. Sadarbojoties, uzticoties un vienojoties kopīgā mērķī, mēs varam palīdzēt augt daudzveidībai, labklājībai un drosmei. 
 
Pēdējo 10 gadu laikā biedrība "Jaunatne smaidam" aktīvi strādājusi pie "Jauniešu mājas" attīstības Bārbelē. Pamestu un sagruvušu noliktavas ēku esam pārvērtuši par jauniešu centru - vietu, kur jauniešiem iegūt informāciju, apgūt jaunas prasmes, lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Ikdienā strādājot ar jauniešiem esam sapratuši, ka viens no veiksmīgākajiem veidiem, kā sasniegt jauniešus, ir strādāt ar āra dzīves un piedzīvojumu pedagoģijas metodēm. Paralēli jauniešu centram esam attīstījuši sporta tūrisma klubu, organizējam piedzīvojuma sacensības, mācām pārvarēt bailes un izkāpt ārpus savas komforta zonas, izmantojot zemās un augstās virves, iepazīstam nozīmīgas vietas, dodoties pārgājienos un, protams, nometņojot.
 
Ielu vingrošanas laukuma izveide līdzās "Jauniešu mājai" ir likumsakarīgs solis darba ar jaunatni pilnveidošanai. Tā ir jauniešu iniciatīva savas dzīvestelpas uzlabošanai. Kā jauniešu organizācija uzskatām par savu pienākumu atbalstīt jauniešu iniciatīvas. Tieši tādēļ ir tapis šis projekts. Lai sekmētu jauniešu veselīgu dzīvesveidu un pilnveidotu alternatīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas, vēlamies izveidot ielu vingrošanas laukumu. Šobrīd jaunieši treniņiem izmanto metāla konstrukciju paliekas, kas ir novecojušas gan morāli, gan fiziski.
 
Atbalsti jauniešu ideju! https://projektubanka.lv/projects/aktivs-barbele-v20