Atraktīvi un izzinoši norisinājies Tēva dienas pasākums Baldonē | Jaunatne smaidam
Atraktīvi un izzinoši norisinājies Tēva dienas pasākums Baldonē

12. septembrī Baldones pilsētas skvērā jau no plkst. 10.00 pulcējās 18 ģimenes ar bērniem, lai piedalītos velo-foto orientēšanās izaicinājumā vai dotos izzinošā pārgājienā pa Baldones mežiem. Velo-foto orientēšanās komandas pētīja dažādas norādes un devās meklēt 10 punktus Baldones teritorijā. Savukārt, pārgājiena dalībnieki kopā ar Ivo Odīti izturēja pārbaudījumu izstaigājot 8 kilometru maršrutu – Meža galerija, Pladu purvs, Dūņu purvs, Doļu kalns. Pēc atraktīvajām un izzinošajām aktivitātēm, dalībnieki ar prieku baudīja organizatoru sarūpēto pusdienu pikniku, piedalījās dažādās Baldones tēvu vadītajās praktiskajās darbnīcās un jauniešu vadībā izmēģināja lielformāta ģimenes spēli “Būt kopā”. Noslēgumā pilnīgi visi pasākuma dalībnieki saņēma pateicības balviņas. Veiksmīgākās 3 velo-foto orientēšanās komandas ieguva dāvanu kartes 100 eiro vērtībā ģimenes spēļu iegādei. Tāpat, izlozes kārtībā 3 ģimenes, kuras piedalījās pārgājienā, saņēma spēles no Brain Games.
 
Tēva dienas pasākuma aktivitātes organizēja biedrība “Creative Minds for Culture” kopā ar biedrību “Jaunatne smaidam”, Baldones jauniešu centru un Baldones Tūrisma informācijas punktu, lai godinātu ģimeniskās vērtības un popularizētu veselīgu dzīvesveidu. Pasākuma dalībnieki noslēgumā izteica ieteikumus, lai pilnveidotu turpmākos pasākumus ģimenēm, kā arī, pateicās par nodrošināto iespēju interesanti pavadīt brīvo laiku kopā:
“Pasākums bija super! Patika kā lieliem, tā maziem. Ļoti ceram, ka Baldonē notiks vēl šāda veida pasākumi. Paldies par organizāciju!”
“Labs pasākums ar lieliskām balvām. Ļoti laba komunikācija no pasākuma rīkotāju puses.”
“Paldies par darbnīcām, bija ļoti vērtīgi.”
 
Tēva dienas pasākums bija viena no projekta “Būt kopā-darīt kopā” aktivitātēm, kuru īsteno biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar biedrību “Jaunatne smaidam” un Baldones novada domi. Pasākums tika organizēts ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
 
Pasākuma fotogrāfijas ir pieejamas šeit.
Pasākuma video atskats: YouTube CMC Youth Media
Par iespējām piedalīties pasākumos aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai organizatoru mājas lapās: www.mindsforculture.comwww.jaunatnesmaidam.lv, www.baldone.lv