Jaunatne smaidam nominēta konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2016” | Jaunatne smaidam
Jaunatne smaidam nominēta konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2016”

Biedrība "Jaunatne smaidam" ir nominēta Izglītības un zinātnes ministrijas konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2016” nominācijā „Darbīgākā jaunatnes organizācija, biedrība vai nodibinājums, kas veic darbu ar jaunatni līdzdalības veicināšanai jauniešu vidū”. 
Nominācijā  “Pieredzes bagātākais jaunatnes darbinieks” nominēts arī biedrības "Jaunatne smaidam" dibinātājs un pašreizējais biroja vadītājs Renārs Manuilovs.
 
Konkursā tika saņemti kopumā 58 pieteikumi 4 kategorijās, kopā 13 nominācijās. Konkursa noslēgums un laureātu apbalvošana notiks 9. decembrī, Jelgavā.
 
Konkursa „Labākais darbā ar jaunatni 2016” mērķis – izteikt Izglītības un zinātnes ministrijas atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā. Šogad atzīmējot Eiropas Brīvprātīgā darba 20 gadu jubileju, izteikt Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atzinību tām pašvaldībām, organizācijām un iesaistītajām personām, kuras ir aktīvi piedalījušās Eiropas Brīvprātīgā darba projektu īstenošanā, tādējādi veicinot jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanos.
 
 
Konkurss „Darbs ar jaunatni” tiek rīkots reizi divos gados, un to organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.