Jaunatnes darbinieks pilnveidojas Budapeštā | Jaunatne smaidam
Jaunatnes darbinieks pilnveidojas Budapeštā

No 13.maija līdz 19. maijam biedrības “Jaunatne smaidam” jaunatnes darbinieks Andris Kāposts apmeklēja jaunatnes darbinieku tīklošanās apmācības Budapeštā, kuru laikā ieguva jaunus starptautiskus partnerus Erasmus+ programmas projektu īstenošanai, ieguva papildus zināšanas Erasmus+ programmas projektu pieteikumu sagatavošanai un iesniegšanai un iemācījās daudzas praktiskas metodes darbā ar jaunatni.

Iegūtās zināšanas pilnveidos pašlaik veikto darbu ar jaunatni Vecumnieku novadā, turklāt pateicoties iegūtajiem partneriem tiks iesniegts Erasmus+ 3.pamatdarbības projekts, kura laikā Latvijā notiks trīs vietējā līmeņa konsultācijas “Kafijas ar politiķiem”, bet pēc tam visu partnerorganizāiju delegāciju (5 jauniešu un 2 lēmumu pieņēmēju sastāvā) tikšanās Grieķijā. Projekts tiks īstenots ar mērķi veicināt vietēja līmeņa jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialoga veidošanos, kā arī sniegt projekta dalībniekiem starptautisku skatījumu uz dažādiem sev svarīgiem jautājumiem.

Lai uzzinātu vairāk par projektā iegūtajām zināšanām un iegūtu papildus informāciju par Erasmus+ programmas sniegtajām iespējām, jebkurš interesents 5. jūlijā, Vecumniekos, Rīgas ielā 29a, ir aicināts uz informatīvo nodarbību, kuru vadīs jaunatnes darbinieks Andris Kāposts.