Jaunieši tiek aicināti piedalītie piedzīvojuma sacensībās „VisVARIS III” | Jaunatne smaidam
Jaunieši tiek aicināti piedalītie piedzīvojuma sacensībās „VisVARIS III”

Biedrības „Jaunatne smaidam” jaunieši šā gada 28. marta vakarā aicina jauniešu komandas piedalīties izaicinājumiem pārpilnās piedzīvojuma sacensībās Vecumniekos. Komandām būs vakara krēslā un nakts tumsā jāpārvar 10 izaicinoši šķēršļi pierādot savas zināšanas, prasmes, spēku un veiklību. Pieteikšanās sacensībām norisinās līdz 25. marta 17:00 aizpildot elektronisko pieteikuma veidlapu – http://ejuz.lv/2d1.
„VisVARIS” ir piedzīvojuma sacensības ar tūrisma un orientēšanās sporta elementiem, kuru pamatā ir kāda jauniešiem aktuāla tēma. Šo sacensību tēma ir sadarbība – spējas kopā pārvarēt dažādu grūtību šķēršļus un paveikt uzdotos uzdevumus. To mērķis ir veicināt jauniešu prasmju un iemaņu attīstību dažādās dzīves jomās, izmantojot neformālās izglītības metodes un radošus uzdevumus.
Sacensībās piedalās komandas 4 cilvēku sastāvā. Komandā pārstāvēti abu dzimumu pārstāvji. Dalības maksa tiek noteikta 6,00 Euro no komandas. Komandu reģistrēšanās vieta: Kafejnīca „Cafe+”, Rīgas iela 24, Vecumnieki, Vecumnieku novads.
Dienas kārtība:
Reģistrācija 17:00-18:00
Sacensību sākums 18:00
Sacensību beigas 22:00 
Rezultātu gaidīšana ar jautrām spēlēm un dalībnieku apbalvošana 22:00-00:00
Nolikums - http://ejuz.lv/nolikumsvisvaris