Kļūsti par starptautiskas brīvprātīgā darba nometnes vadītāju! | Jaunatne smaidam
Kļūsti par starptautiskas brīvprātīgā darba nometnes vadītāju!

Biedrība "Jaunatne smaidam" aicina pieteikties dalībniekus (jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem) starptautiskām nometņu vadītāju apmācībām "Lead the way", kas norisināsies Kanāriju salās, Spānijā laikā no 7. līdz 12. aprīlim.
 
Apmācību mērķis ir pilnveidot jauno līderu prasmes un zināšanas starptautisku brīvprātīgā darba nometņu plānošanā un īstenošanā sākot ar idejas radīšanu un beidzot ar projekta izvērtēšanu un atgriezeniskās saites iegūšanu. Apmācību galvenais uzdevums irsekmēt jauniešu aktīvu līdzdalību projektu radīšanā un tajā pašā laikā nodrošināt projektu kvalitāti. Apmācības tiks īstenotas kā jauniešu apmaiņas projekts, kurā piedalīsies 20 dalībnieki no četrām valstīm. Izmantojot diskusijas, simulācijas spēles, lomu spēles un radošās izpausmes veidus dalībnieki dalīsies pieredzē un zināšanās par nometņu vadīšanu. Pasākumu moderēs arī profesionāla vadītāju komanda. Apmācībās izmantotās metodes sekmēs neformālo un ikdienējo mācīšanos, sociālo un individuālo izaugsmi un pieredzes un prasmju apmaiņu dalībnieku starpā. Katrs dalībnieks īstenos kādu darbnīcu šo apmācību ietvaros, tādā veidā sekmējot pieredzes apmaiņu savā starpā.
 
Dalībnieku pienākums būs vadīt vismaz vienu brīvprātīgā darba nometni Latvijā divu nedēļu garumā. Vairāk par pieteikšanās kārtību un nosacījumiem var uzzināt rakstot uz info@jaunatnesmidam.lv vai zvanot 28663569.