Radošās aktivitātes un spēles “Būt kopā” izmēģināšana Bārbeles pagasta svētkos | Jaunatne smaidam
Radošās aktivitātes un spēles “Būt kopā” izmēģināšana Bārbeles pagasta svētkos

14. augustā, plkst. 10.00 – 16.00, Bārbeles pagasta centra parkā biedrība “Creative Minds for Culture” un biedrība “Jaunatne smaidam” aicina bērnus un ģimenes ar bērniem piedalīties radošās un interaktīvās aktivitātēs.
 
Bārbeles pagasta svētku ietvaros jauniešu organizācijas piedāvās bērniem un ģimenēm ar bērniem izspēlēt lielformāta spēli “Būt kopā”, iesaistīties dažādās radošās, praktiskās un sportiskās darbnīcās un meistarklasēs. Uz dziesmām un tradicionālām dejām aicinās Bārbeles folkloras kopa “Tīrums”. Aktivitāšu programmā būs iekļautas nodarbes, kas ģimenes locekļiem kopīgi dos iespēju pārbaudīt savu veiklību, fiziski izkustēties, izspēlēt dažādas spēles, veidot kopīgi radošus darbus, zīmēt, piedalīties viktorīnā un dažādās formās saturīgi pavadīt savu brīvo laiku kopā, stiprinot ģimenes kopā būšanu.
 
Projektu “Būt kopā-darīt kopā” īsteno biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar biedrību “Jaunatne smaidam” un Baldones novada domi. Pasākumi tiek organizēti ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.