Rīgas un Zemgales plānošanas reģionā ģimenēm ar bērniem tiks organizēti brīvā laika pavadīšanas pasākumi “Būt kopā-darīt kopā” | Jaunatne smaidam
Rīgas un Zemgales plānošanas reģionā ģimenēm ar bērniem tiks organizēti brīvā laika pavadīšanas pasākumi “Būt kopā-darīt kopā”

Ar Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” atbalstu projektā ir paredzēta virkne aktivitāšu, kurās būs iespēja iesaistīties bērniem un ģimenēm ar bērniem. Jūnijā Baldones novadā ir plānotas sešas radošās darbnīcas, kurās bērni neformālā veidā runās par ģimeniskām vērtībām, izteiks savas idejas un kopīgi darbosies pie lielformāta spēles sagatavošanas. Pēc tam izgatavotā lielformāta spēle par ģimeniskām vērtībām tiks izmēģināta dažādos bērniem un ģimenēm domātos pasākumos. Augustā Bārbeles pagasta svētku ietvaros tiks organizētas dažādas radošas, praktiskas un sportiskas darbnīcas un meistarklases. Projekta “Būt kopā-darīt kopā” noslēdzošais pasākums būs velo-foto orientēšanās Baldones novadā, kurā ģimenes komandās veiks objektu meklēšanu pēc fotogrāfiju norādēm, izbraukājot lielo maršrutu ar velosipēdiem vai izstaigājot mazo maršrutu ar kājām. Dienas garumā ģimenēm būs iespēja interesanti pavadīt laiku ģimenes lokā, pārbaudīt savas zināšanas, aizraujošā veidā iepazīt Baldones novadu un laimēt dažādas balvas.
 
Pasākumos aicināti piedalīties bērni līdz 18 gadiem, ģimenes ar bērniem un jaunieši, kurus interesē piedalīties pasākumu organizēšanā, gūstot brīvprātīgā darba pieredzi. Pasākumos tiks ievēroti valstī noteiktie vispārējie pulcēšanās ierobežojumi un aktivitātes tiks īstenotas ārpus telpām.
 
Projektu "Būt kopā-darīt kopā" īsteno biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar biedrību “Jaunatne smaidam” un Baldones novada domi. Pasākumi tiek organizēti ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
 
Par iespējām piedalīties pasākumos aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai organizatoru mājas lapās: www.mindsforculture.com, www.jaunatnesmaidam.lv un www.baldone.lv
 
Informāciju sagatavoja:
Linda Kalniņa-Roderte
Biedrības “Creative Minds for Culture”
Projekta sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: mindsforculture@gmail.com